O nás

INPORTANTE HYGIENA & HORECA

Dodávateľ a relizátor

Spoločnosť INPORTANTE s.r.o. je dodávateľ a realizátor, ktorý zastupuje viacero obchodných značiek na slovenskom trhu a má niekoľko divízií. Jednou z týchto divízií je INPORTANTE HYGIENA& HORECA, ktorá sa špecializuje na dodávky hygienických zásobníkov, profesionálnej chémie a spotrebného materiálu.


ESSITY- TORK

Hygiena

Naše služby sú dostupné po celom Slovensku a máme stovky spokojných zákazníkov. V roku 2015 sme sa stali zmluvnými partnermi nadnárodnej výrobnej spoločnosti ESSITY, ktorá zastupuje obchodnú značku TORK. V spolupráci so spoločnosťou Diversey ponúkame komplexné riešenia v oblasti upratovania a hygieny.

SVING

Horeca

V roku 2016 sme sa stali preferovanými partnermi výrobnej a obchodnej spoločnosti SVING Česká republika, ktorá je najväčším dodávateľom malého inventára pre pohostinstvá a hotely.


Dokumenácie

Profesionálne poradenstvo

Naša spoločnosť sa vždy snaží poskytovať profesionálne služby a radi Vám pomôžeme s poradenstvom a vypracovaním potrebných dokumentácií, ako je napríklad HACCP

Nová osada 805/25, Dunajská Streda

Veľkosklad

Sme vybavení centrálnym skladom, kde nájdete všetko, čo potrebujete. Rýchlo spracovávame objednávky do 24 hodín a dokážeme zabezpečiť aj montáž našich výrobkov.


Spolupráca

Tešíme sa na spoluprácu a na to, že Vám pomôžeme s Vašimi potrebami a projektmi.

Náš tím

Ladislav Solava

Vedúci skladu

Peter Tóth

Obchodný riaditeľ

Adriana Csóková

Vedúca účtovného oddelenia

Referencie

INPORTANTE s.r.o. je náš dlhoročný partner a môžeme iba vysloviť pozitívne hodnotenie o ich službách a prístupe. Ich odbornosť a profesionálny prístup sú neprekonateľné.
Ladislav Csóka
SlovakiaRing
Spoločnosť INPORTANTE s.r.o. nám poskytuje výnimočný personálny prístup, čo nám umožňuje mať individualizované riešenia a pocit, že sme pre nich prioritou.
Gabriel Somogyi
Thermalpark Dunajská Streda